Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hunan Hedun Engineering Tools Co.,Ltd.

dobra jakość Przecinarka z podwójnym dyskiem na sprzedaż
dobra jakość Przecinarka z podwójnym dyskiem na sprzedaż
Proszę opracować więcej ładnych przecinarek TBM z lepszymi cenami, abyśmy mogli sprzedawać maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dziękuję Ci

—— Edward Deanda

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i musi przyznać, że usługi, które świadczą, są pożądane. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— j *** a

Im Online Czat teraz

Hunan Hedun Engineering Tools Co.,Ltd.

1 2 3
Hunan Hedun Engineering Tools Co.,Ltd. Hunan Hedun Engineering Tools Co.,Ltd. Hunan Hedun Engineering Tools Co.,Ltd.
Office01 公司 正门 公司 门厅

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HEDUN
Ilość pracowników : >100
Rok założenia : 2016
pc Export : 80% - 90%
Firma zajmuje się głównie produkcją i obsługą tarcz i narzędzi do drążenia tuneli, narzędzi wiertniczych, narzędzi górniczych i wiertniczych, narzędzi wiertniczych na polach naftowych, narzędzi do wiercenia diamentów, narzędzi wiertniczych i twardych stopów; Konsultacje techniczne w zakresie budowy drutu i kabli oraz tuneli. Produkty są szeroko stosowane w inżynierii metra, tunelach, ochronie wód , autostradach, geologii i górnictwie.

Obecnie różne typy płyt grzejnych, frezów z węglików spiekanych i innych frezów tarczowych mogą być w pełni wykorzystane w chińskim sprzęcie kolejowym, przemyśle ciężkim Tiejian, Herrenknecht, Wilt, Mitsubishi, China Tunnel, przemyśle ciężkim Shenyang i innych znanych markach w kraju i za granicą. Maszyna tarczowa jest szeroko stosowana w budowie metra i tuneli w Pekinie, Shenzhen, Guangzhou, Shenyang, Nanjing i Chengdu, a także w kluczowych projektach krajowych, takich jak inżynieria komunalna, projekt transferu wody na południe i zachód-wschód Transmisja gazu, z jego doskonałymi właściwościami produktu. , był chwalony przez jednostkę budowlaną. Najlepiej sprzedające się dwa: ponad tuzin prowincji i regionów autonomicznych, i weszły do ​​Japonii, Stanów Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Brazylii, Australii i innych rynków zagranicznych. Firmy stosują się do zasad biznesowych „uczciwości, pragmatyczności, wzajemności i korzyści , zachęcając przyjaciół w branży do prowadzenia różnych form współpracy (w tym współpracy technicznej , opracowywania nowych produktów, przetwarzania próbek itp.).

Szczegóły kontaktu
Hunan Hedun Engineering Tools Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Mo Chen

Tel: +86-19973113995

Faks: 86- 731-22876038- 6038

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)